Kas Geliştirme Diyeti

Yayınlanma Tarihi: 3 Mart 2017 Ekleyen: admin


Hazırlık süresi: –
Pişme süresi: –
Kaç Kişilik: 1

Sağlıklı fit bir yaşamı hepimiz isteriz. Bolca düzenli spor yapmanın en güzel meyvelerinden bir tanesi hem dinç tutması hem de görünüm olarak bizleri level arttıran kasların ortaya çıkmasıdır. Kas geliştirmek için çok kas diyeti örneği duymaktayız. Fakat bazı bilinçsiz kişiler kas geliştirme diyeti ve vücut geliştirme diyetleri adı altında insanları yanlış yönlendiren bilgiler verebilmektedir.

Bunların en başında karbonhidratın terkine yönlendiren kişilerdir şunu açıkça söyleyelim aşırıya kaçılmadığı sürece spor yapıp kas yapmada ve kas geliştirme diyeti İçin karbonhidrat vazgeçilmezler arasındadır çünkü kas yapacak enerji ve günlük karbonhidrat ihtiyacı alınmaması sağlık açısından da zararlıdır. Kas geliştirme diyeti kendi başına bilinen diyetler gibi yeme içmeden sınırlı bir diyet olmadığı ismi içerisinde zikredilen kas ile dahi belli olmaktadır.

Kas geliştirme diyeti Sporun ve proteinin ağırlıklı olduğu uyku düzeninin önemli bir faktör olduğu ve azim ile çabanın sonucunda meyvelerinin alındığı bir diyettir. Vücut geliştirme diyet çeşitleri şekilleri kişilere göre farklılık gösterebilmekte. Çünkü başlarken yağ oranınız ya da şöyle ifade edelim göbek sorununuz var ise ilk iş göbekten ve fazla yağlardan kurtulmak olmalıdır eğer kurtulunamaz ise vücut geliştirme diyet tek başına fayda vermez yapılan kaslar yağın altında görünmez bir şekilde sizinde görünümünüz yağlardan pek kurtulmamış şekilde kalır.

Kas geliştirme yemek programı konusuna gelecek olursal protein ağırlıklı olduğu belirtmiştik şimdi bu proteinlerin nerede bulunduğuna bakalım. Kas geliştirici besinlerin başında programlarımızın vazgeçilmezi yumurta ve kırmızı et gelmektedir. He sabah özellikle yumurtanın beyazı ve spor sonrasında akşam yemeğinizde kırmızı eti ve sütü sofranızdan eksik etmemelisiniz. Vücut geliştirme yiyecek programı tek başına faydalı olmayacağı için vücut yapınıza kilonuza göre gün içerisinde en az
şu yolları izlemelisiniz.

Malzemeler

1 kişilik program

1 1) Partlar şeklinde 100 şınav
(yarım saat)

2 2) partlar şeklinde 200 mekik (45 dakika )

3 3 ) 1 saat koşu ( en az )

4 4) 50 Barfix ( 20 dakika )

Kas Geliştirme Diyeti Videosu

Özet
recipe image
Yemek Adı
Kas Geliştirme Diyeti
Yayın Tarihi
Hazırlık Süresi
Toplam Zaman

Yorumlar

3 Mart 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...