Sodalı Zayıflama Çayı

Yayınlanma Tarihi: 24 Şubat 2017 Ekleyen: admin


Hazırlık süresi: 40dk
Pişme süresi: 5dk
Kaç Kişilik: 1

Önce zayıflamak sonrasında da o zayıf formu korumak her kadının olmazsa olmazıdır. Bunun için ömrümüzün pek çok zamanında pek çok yollar denenir, aç bir ilaç kalınır ama yine de pes edilmez. Çünkü özellikle kadınlar için zayıf olmak ve kendini beğenebilmek bunun yanında da sağlıklı olmak her kadın için olmazsa olmazdır.

Bu uğurda çeşitli diyet programları, yeşil çay tarifi gibi akıl almaz yollar deneriz. Bunun yanında son zamanlarda soda ile zayıflayanlar da pek çok yerde karşımıza çıkmaya başladılar. Zayıflama çayı ile aradığını bulamayanlar çeşitli alternatiflere yönelmeye başladılar. Tarifini vereceğimiz sodalı çay ile bedeninizdeki değişimi siz de fark edeceksiniz.

Sodalı Çay İçin Gerekli Malzemeler

  • Yeşil Çay (2 tane Sallama Poşet)
  • 1 Adet taze limon
  • 1 tane şişe soda
  • 4 bardak su

Hazırlanışı

14 bardak suyu yüksek ateşte kaynatıyoruz. Hazırladığınız limonu kabuğuyla birlikte kaynattığınız bu suyun içerisine atıp ardından da 2 adet sallama yeşil çayı da yine bu kaynattığınız suyun içine atıyorsunuz. 15 – 20 dakika daha kaynattıktan sonra karışımı ayrı bir kap veya demliğe süzüyoruz. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra 1 şişe sodayı da bu karışımımızın içine ekliyoruz.

2Sodalı zayıflama çayı böylelikle hazırlanmış oluyor. Bu zayıflamaçayı ile aşağıdaki adımları eksiksiz uyguladığınızda yeşil çayla zayıflama ve incelmenin mümkün olduğunu göstermiş olacaksınız.

31. gün, kahvaltıda sodalı çay ile birlikte 2 dilim buğday ekmeğinden yaptığınız peynirli sandviçi yiyebilirsiniz. Öğle yemeğinde 2 adet haşlanmış yumurta, 1 dilim buğday ekmeği ve sodalı çay, akşam yemeğinde de bol yeşilli salata, 3 parça yağsız kuzu pirzola ve sodalı çay tüketebilirsiniz. Bu tarifi küçük değişikliklerle diğer günlere de uyguladığınızda çok kısa süre içerisinde zayıflama çay ile zayıfladığınızı görebileceksiniz.

Sodalı Zayıflama Çayı Videosu

Özet
recipe image
Yemek Adı
Sodalı Zayıflama Çayı
Yayın Tarihi
Hazırlık Süresi
Pişme Süresi
Toplam Zaman

Yorumlar

24 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...