Yağ Yakıcı Ödem Atıcı Çay

Yayınlanma Tarihi: 16 Şubat 2017 Ekleyen: admin


Hazırlık süresi: 10 dakika
Pişme süresi: 15-20 dakika
Kaç Kişilik: 2

İnsanlar vücutlarında ki yağ ve ödemden kurtulmak için kimyasal içerikli doğal olmayan ilaçlardan bıktığı ve eski yöntemlerle yeni arayışlara giriştiler. Bu durumda tabi ki bizim imdadımıza yine yağ yakıcı çaylar yetişti. Bu tarz ödem atıcı çay veya yağ yakıcı çay olarak adlandırılan ve evde kolay bir şekilde hazırlanabilecek sağlıklı yöntemler ile ilaç kullanmaya gerek kalmadan yağ yakıcı ve ödem atıcı yöntemler ile daha sağlıklı kalmak mümkün hale geldi.

Sizlerin gerçekten işine yarayacak olan yağ yakıcı çay tarifi ile kendiniz hazırlayıp yağlarınızdan hızlıca kurtulabilirsiniz. Yağ yakıcı zayıflama çayı hazırlayabilmek için gereken malzemeleri ve hazırlanışı hakkında gereken bilgileri aşağıda vereceğiz. Ancak ödem atıcı ve yağ yakıcı bitki çayları bilinçsiz bir şekilde

Vücudunuzun alerjisi olabilecek maddeler içerebilir. Aynı zamanda yağ yakıcı diyet ile birlikte ödem söktürücü çay tarifleri kullanılarak daha verimli bir yöntem uygulanabilmektedir. Gelelim yağ yakıcı, yağ eriten çay tarifimize.

Gereken Malzemeler

  • 0,75 mililitre su
  • 2 adet limon
  • 15 adet taze nane yaprağı
  • 1 adet salatalık
  • 2 adet taze zencefil
  • 1 çay kaşığı zerdeçal

Hazırlanışı

1Limonları ve salatalığı küçük küpler halinde, zencefilleri ise çok küçük parçalar halinde doğrayın

2Önceden 5 dakika kadar ve çok hafif ısınan suya atın ve arkasından naneleri, önceden doğradığınız zencefilleri ve zerdeçalı da ekleyerek tamamen kaynamaya başlayana kadar yaklaşık 15 dakika daha bekleyin.

3Kaynadığından emin olduğunuz zaman altını kapatarak çayı dinlenmeye bırakın. Dinlendikten sonra ister sürekli sıcak yani ısıtarak isterseniz soğuk çay olarak tüketebilirsiniz. Gün içinde ki su ihtiyacınızın bir kısmını bu çay ile giderin.
Afiyet olsun.

Özet
recipe image
Yemek Adı
Yağ Yakıcı Ödem Atıcı Çay
Yayın Tarihi
Hazırlık Süresi
Pişme Süresi
Toplam Zaman

Yorumlar

16 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...