5i 1 Yerde Zayıflama Çayı

Yayınlanma Tarihi: 24 Şubat 2017 Ekleyen: admin


Hazırlık süresi: 3 dk
Pişme süresi: 2 dk
Kaç Kişilik: İsteğe Bağlı

Birçok insanın korkulu rüyası fazla kilolar. Kilo almakta vermekte yediklerinizle ilgilidir. Yediklerinize dikkat ettiğiniz sürece kilo almazsınız. Bugün sizlere yediklerinize dikkat etmeye başladığınız zaman yardımcı unsur olarak kullanabileceğiniz 5i 1 yerde zayıflama çayı önereceğim.

 5 i 1 yerde çayı sizi tok tutacak, iştahınızı kesecek ve metabolizmanızın çalışmasına yardım edecektir. Tabi ki pizza, hamburger ve tatlıları yedikten sonra içtiğiniz 5 bir arada zayıflama çayı size kilo verdirmeyecek. Bu çayı yaptığınız diyetle beraber destekleyici unsur olarak kullanmanız daha iyi sonuç almanızı sağlayacaktır. Hazırsanız 5i bir yerde çay tarifine geçelim.

5 Bir Arada Zayıflama Çayı Malzemeler

  • Tarçın
  • Zencefil
  • Yeşil çay
  • Mate çayı
  • Biberiye

5i Bir Yerde Zayıflama Çayı Hazırlanışı

1Malzemede verdiğim otları çaydanlığa koyun ve kaynar suyun içine atın. Demlenene kadar üstüne bir şey örtün ki çay soğumasın. Çayınız demlendikten sonra günde 2 bardak bu çayı tüketebilirsiniz. Hazırlanışı 10 dakikadan fazla sürmeyecektir. Çayı tüketecek kişi sayısına göre çayın suyunu ayarlayarak çayı azaltabilir veya arttırabilirsiniz.

5 i 1 Yerde Çayının Faydaları

1- İçerisinde 5 farklı malzeme bulunan çayın mucizesi de 5 farklı yarar sağlamasıdır.
Mesela biberiye diyet yaparken ihtiyacınız olan mineral ve vitamini karşılayacaktır. Enerji verir.
2- Yeşil çay içerdiği kafein nedeniyle metabolizmayı hızlandırır ve vücuttaki yağ oranını azaltır. Mate çayı metabolizmayı hızlandırıyor ve vücut sıcaklığını yükselterek normalden daha fazla kalori yakımını gerçekleştiriyor.
3- Zencefil mideyi sakinleştirir ve bulantıyı önlemeye yardımcı olmasıyla bilinir. Tarçın kan şekerini dengeleyerek iştahınızı bastırmaya yardımcı olur. Vücut sıcaklığını yükseltir ve bu sayede kalori yakınını arttırır.

5i Bir Yerde Zayıflama Çayı Yorumları

1- 5 bir yerde çayından aldığım 5i bir yerde zayıflama çayı yorumları incelediğim zaman diyetle birlikte kullanıldığında gerçekten işe yarıyor.5 mucizevî bitkinin birleşmesinden elde edilen bu 5i 1 yerde çayı kilo kaybetmenizde en iyi dostunuz olacak. Umarım istediğiniz kiloya 5 i bi yerde çay yardımıyla ulaşırsınız.
2- Unutmayın 5 1 yerde çayını diyete yardımcı bir çay olarak kullanın.

5i 1 Yerde Zayıflama Çayı Videosu

Özet
recipe image
Yemek Adı
5i 1 Yerde Zayıflama Çayı
Yayın Tarihi
Hazırlık Süresi
Pişme Süresi
Toplam Zaman

Yorumlar

25 Şubat 2017

Yorumlarınızı bekliyorum...